Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Для того, щоб навчитися ефективно визначати координати точки на площині, потрібна практика. І виконання цього завдання таку практику надає, адже на кожному етапі дитина матиме справу з багатьма точками відразу.

Перед учнем — координатна площина з різнокольоровими точками, а під нею — координати до ни. Точки ніяк не називаються, вони просто зображуються різними кольорами. Координати теж ніяк не називаються, тобто дитина не знає, як координати пов’язуються з точками на площині. Цей зв’язок, втім, є, але нюанс у тому, що координатів більше, ніж точок. Дитина має визначити зайві. Для цього учень може або визначати координати кожної точки по черзі, вишукуючи, який набір координат не належить жодній, або навпаки — аналізувати по черзі кожен набір координат і знайти той, що вказує на місце, де ніякої точки немає.

Виконання цієї вправи дозволить дитині по-різному опрацьовувати зв’язок між координатами та точками, яким ті належать. А це остаточно закріпить вміння працювати з місцеположенням точок на площині з двома осями, що перетинаються.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.8
Знаходимо зайві координати
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися