Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Досі дитина працювала з дробами тільки в тому їхньому аспекті, що кожен дріб – це розділена на кілька частин одиниця. Проте насправді дроби можуть сприйматись і по-іншому. Наприклад, за допомогою дробів можна знаходити частини від числа. Тоді це число, яким би великим воно не було, сприймається як одиниця, тобто як щось одне-ціле. Знаменник – це число, на яке його треба розділити. А чисельник в такому випадку – це кількість частин, на які його вже поділено, котрі необхідно виділити окремо. У ході виконання цього завдання дитина більш близько познайомиться з правилами знаходження частини від числа за допомогою дробів. На екрані перед дитиною міститься зображення книжкового розвороту. На одній його сторінці міститься зображення дробу, а на іншій – числа, частину якого і треба буде знайти за допомогою цього дробу. На кожному наступному етапі числа на сторінках будуть іншими – новий дріб і нове число, частину якого треба буде знайти. Якщо чисельник у дробу – це одиниця, то достатньо просто поділити число на те, яке знаходиться у знаменнику. В іншому випадку знаходження частини від числа виконується наступним чином: число ділиться на знаменник, після чого результат ділення множиться на чисельник. Тобто дитина спочатку дізнається розміри кожної частини числа, після чого – кількість цих частин. Коли дитина з-поміж кількох варіантів, які знаходяться під малюнком книги, вибирає той, який вважає правильним, то проходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.12
Частина від числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися