Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якщо раніше дитина виконувала математичні приклади з певними конкретними діями – по одній на курс завдань, то тепер у ході виконання цієї вправи учень зіштовхнеться з усіма чотирма математичними діями, які вивчала досі: додаванням, відніманням, множенням і діленням. На екрані перед дитиною міститься математичний приклад з однією з цих дій. Учень розвʼязує його, знаходячи відповідь. Варіанти містяться під прикладом, їх є кілька, і наявність цих варіантів служить підказкою для дитини, якій є з чого обирати. З точки зору візуального оформлення вправи, яке має більше зацікавити дитину у її виконанні, важливим є те, що варіанти відповіді розміщують на картинках. На кожному етапі використовуються нові додаткові ілюстрації. Отже, дитина знаходить серед цих чисел правильний варіант відповіді на приклад, після чого проходить на наступний етап. Якщо на минулому дитина розвʼязувала вираз з дією додавання, то на новому на неї може чекати вже дія множення чи ділення, чи віднімання. Може здатись, що таке різноманіття не стане особливою складністю для дитини, але насправді учню не надто легко переключатись між виконанням різних операцій, і якщо навіть учень може виконувати множення багатоцифрових чисел, то відразу переключитись на додавання навіть з невеликими цифрами йому не легко. Завдяки цій вправі тренується дана здатність, а математичні вміння набувають своєї цілісності.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.1
Дії додавання, віднімання, множення, ділення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися