Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа, як і обидві попередні, акцентують увагу дитини на перевірці правильності прикладів. Проте формат подання інформації дещо відрізняється від них. Тепер на кожному етапі дитина працюватиме не з кількома, а лише з одним прикладом, котрий може містити або дію множення, або дію ділення – в залежності від умов завдання. Також нема зайвих візуальних образів, які б відволікали дитину – жодних книжок, тільки числа, хоча й приємно оформлені. Такі зміни пояснюються тим, що учню у ході виконання цього завдання треба буде працювати з більшими числами. Тепер множниками та дільниками будуть числа від одиниці і до дванадцяти. Тому-то й приклад буде лише один – аби учень максимально зосередився саме на ньому. А відсутність образу книги пояснюється тим, що дитина вже не буде перевіряти виконану роботу. Натомість учень має обрати з-поміж кількох варіантів той, який вважає правильним. В таких обставинах ці варіанти грають роль підказки – адже один з них гарантовано підходить, залишається тільки дізнатись, який саме. Отже, учень виконує дію прикладу та переносить до порожньої клітинки після знаку рівності те число, яке відповідає на вираз. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап завдання до нового аналогічного виразу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.5
Ділення або множення до 12
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися