Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина вже вкотре зіштовхнеться зі знайомим для себе форматом перевірки вже виконаної раніше роботи. Перевіряти приклади, результат яких вже відомий, учню цікаво, оскільки це дає можливість відчути себе вчителем – людиною, для якої перевірка (у розумінні дитини цієї професії) є однією з головних сторін діяльності. Примірити на себе таку роль учню завжди цікаво, тому будь-яка інформація, яка подається у такому форматі, дійсно добре запамʼятовується учнем. Під час виконання даної вправи учень буде перевіряти правильність цілого ряду прикладів, що містить не одну операцію, адже вирази в ній можуть мати або множення, або ділення. Одночасна робота з двома протилежними діями може здатись легкою, особливо, якщо звернути увагу на те, що кожен з прикладів містить лише одну дію. Проте насправді дитині доводиться докладати немало зусиль для того, щоб переключатись з виконання множення на виконання ділення і навпаки. На одній сторінці книги, яку зображено на екрані, дитина бачить математичні приклади. Інша – порожня. Учень має перевірити правильність цих виразів, після чого виконані без помилок треба перенести на порожній аркуш. Коли дитина це зробить, то пройде на новий етап, схожий з попереднім, але з іншими прикладами. Множниками і дільниками виступають лише невеликі числа, від одиниці і до пʼятірки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.3
Ділення або множення до 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися