Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавання десяткових дробів – перша для дитини дія з дробами, в результаті якої виходить якесь нове число. Хоча взагалі додавання десяткових дробів досить легке і для сприйняття дитиною значно простіше, ніж додавання або віднімання звичайних дробів, для кращого усвідомлення механіки процесу ця вправа надає дитині не тільки цифровий, а й також ілюстративний матеріал. На екрані перед учнем міститься пара дробів, між якими є знак додавання, тобто «плюс». Проте ці дроби зображено не у числовому форматі. Натомість учень бачить два набори з десяти квадратиків в кожному. Деякі з цих квадратиків замальовані кольором. Це традиційний для даного курсу вправ формат ілюстрації десяткових дробів. Учень розуміє, що кількість зафарбованих квадратиків означає цифру, яка знаходиться після коми після нуля. Учню залишається просто додати одну групу квадратиків до іншої. Коли учень порахує, скільки їх буде разом, то залишається з-поміж кількох варіантів десяткових дробів, які знаходитимуться під малюнками, обрати правильний. Ці варіанти подаються вже у традиційному цифровому форматі, тож учень легко повʼяже їх. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап до аналогічного завдання. Цікаво, що загальна сума квадратиків завжди залишається в межах десяти, адже інакше утворилося б ціле число, можливо навіть,  із залишком.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.4
Додавання десяткових дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися