Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже вивчав правила доповнення математичного виразу, коли відомим є результат дії, але треба знайти один із інших елементів прикладу. Проте раніше дитина виконувала такі вправи, які були присвячені тільки одній з вивчених дій: додаванню, віднімання, множенню та діленню. У ході виконання цього завдання учень буде закріплювати знання, які стосуються доповнення виразу та знаходження невідомого члена прикладу, по черзі з усіма цими діями. На екрані перед дитиною міститься математичний приклад, де відомим є результат. Учню залишається згадати, як знайти пропущений член виразу, на місці якого порожня клітинка, після чого провести обчислення і вставити потрібне число. Якщо пропущено доданок, то від суми треба відняти відомий доданок. Якщо пропущено відʼємник, то від зменшуваного треба відняти різницю, а якщо нема зменшуваного, то різниця і відʼємник сумуються. Якщо ж нема одного з множників, то добуток треба розділити на відомі множники. А якщо нема діленого, то частка і дільник перемножуються між собою. Якщо ж пропущеним є дільник, то ділене треба розділити на частку. Ці правила – всі, які необхідно знати дитині, щоб пройти це завдання без помилок. Головне – не заплутатись і згадати правильний спосіб розвʼязання прикладу для кожного конкретного випадку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.2
Доповни вираз
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися