Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже неодноразово працювала з числовим променем, виконувала досить різні операції з ним. Проте у ході виконання цього завдання учень вперше працюватиме з дробами, які знаходяться на числовому промені, що досить важко. Справа в тому, що зі звичних ділень є тільки два: нуль і одиниця. Дроби знаходяться посередині, адже кожен дріб – це лише якась частинка одиниці. У ході виконання цього завдання дитина буде відновлювати числовий промінь. Одиниця ділить на певне число частинок, і це число позначається у знаменнику. Чисельник означає, скільки цих частинок «взяли», тобто, наприклад, дріб, в якому в чисельнику число «5», менший за той, в чисельнику якого «7», за умови, що знаменники у них однакові. Відтак і знаходяться ці дроби на різних частинках числового променя. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання буде такий промінь, де знаходитимуться дроби – з новим числом у знаменнику на кожному наступному етапі. Це означає, що й одиниця ділитиметься на інше число частин. Деякі дроби вже знаходяться на своїх місцях, тоді як інші – містяться під променем. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб він розмістив їх там, де треба. Зробити це досить легко. Якщо знаменники однакові, то чисельники залишається тільки порівняти, як звичайні числа і розставити по своїх місцях відповідно, наприклад, сімку після числа «шість», але перед числом «вісім». Коли дитина доповнить числовий промінь, то пройде на наступний етап, де на ньому, на промені, буде вже інша кількість дробів з іншим знаменником.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.9
Дріб на числовому промені
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися