Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже ознайомлена з форматом вирішення прикладів у стовпчик, вже неодноразово використовувала саме цю форму. Проте саме у випадку з множенням обчислення у стовпчик розкриває весь свій потенціал. Справа в тому, що при множенні двоцифрового числа на одноцифрове необхідно по черзі перемножити всі цифри, після чого поєднати елементи добутку, не забуваючи про розрядність. Отже дитина працюватиме з більшими числами, і можливість співвідносити розряди і правильно розміщувати цифри згідно з ними є особливо важливою. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься робити це швидко і без помилок. На екрані на кожному етапі вправи перед учнем міститься новий приклад, де одним із множників є двоцифрове число, а іншим – одноцифрове. Учень має спочатку помножити на одноцифрове число ту цифру, що знаходиться у двоцифровому в розряді одиниць. Після цього перемножити одноцифрове число з цифрою з розряду десятків і додати два добутки. Наприклад, якщо дитина має помножити «47» на «6», то спочатку учень множить шістку і сімку, а потім – число «40» з цією самою шісткою. Далі учень складає «42» і «240», тобто два добутки. В результаті дитина отримає число «282», яке і є відповіддю на приклад рівня. Коли учень запише правильну відповідь під горизонтальнлю лінією, то пройде на наступний етап завдання до нового прикладу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.7
Множення двоцифрових чисел на одноцифрові у стовпчик
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися