Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Множення на круглі числа є досить цікавою і разом з тим простою темою. Множення на «10», наприклад, просто збільшує розряд другого множника, переводячи його зі, скажімо, десятків у сотні або з сотень до тисяч. А при множенні на кругле число, яке містить, окрім нуля, інше число, треба помножити другий множник на нього, а вже після цього збільшувати розряд результату. Наприклад, якщо треба «4» помножити на «70», то спочатку множаться значущі цифри (четвірка з сімкою), після чого до результату додається нуль для збільшення розрядності числа, тобто до «28» дописується «0», і добуток виглядає як «280». Тож загалом множення на круглі числа виконується без проблем, головне – не забути дописати стільки нулів, на скільки закінчується кругле число. Завдяки цій вправі учень тренуватиметься на практиці працювати з різними круглими числами. На кожному етапі завдання дитина працюватиме з новим прикладом з дією множення, де одним із елементів буде кругле число,а інше – звичайне одноцифрове, тож учню буде досить легко працювати з множниками. Дитина виконує завдання і записує добуток у порожню клітинку після знаку рівності. Коли учень знаходить результат дії, то проходить на наступний етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.2
Множення на круглі числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися