Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже вміє множити на «10» і знає принципи множення на круглі числа. У ході виконання цього завдання дитина закріпить ці знання та навички за допомогою серії прикладів. На кожному етапі перед учнем на екрані нова специфічна пірамідка з математичних виразів. Кожен приклад містить дію множення, і всі множники однакові за винятком одного: розрядності: у найменшому, першому зверху, прикладі множником є кругле число у розряді десятків, у наступному ряду – у розряді сотень, ще на ряд нижче – тисяч. Інший множник, виражений одноцифровим числом, один і той самий, тож вся різниця між прикладами полягає у кількості нулів у другому множнику. Учень має виконати дію множення для кожного прикладу і записати відповіді у порожні клітинки після знаку рівності. Коли дитина це зробить, то пройде на новий етап до іншої групи виразів подібного типу. Сам процес множення досить простий: якщо учню треба перемножити пʼятірку з числами «30» і «300», то, по суті, йому треба просто перемножити «5» і «3», а потім дописати до добутку стільки нулів, скільки є у другого множника, тобто результатом буде «150» і «1500» відповідно. Хоча здається, що учень просто повторює одну й ту саму дію, якщо подивитись на числа у добутку, стає зрозуміло, що дитина таким чином звикає працювати із все більшими й більшими цифрами і робить це впевненіше з кожним етапом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.3
Множення на підвищення розряду
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися