Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли учень вже досить впевнено перемножує одноцифрові числа між собою і навіть знайомиться з множенням десятків та одиниць, варто зробити наступний крок і перемножувати одноцифрові числа з трицифровими. Дитина завдяки знайомій механіці виконання додавання та роботі над задачками з множенням двоцифрових та одноцифрових чисел розуміє, що дію необхідно виконувати по розрядах, починаючи з одиниць. У ході виконання цього завдання дитина буде тренуватись у множенні сотень на одиниці. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи буде знаходитись новий приклад з дією множення. Один з множників – число трицифрове, а другий – одноцифрове. Завдання полягає у тому, щоб знайти добуток. Для цього учень має спочатку перемножити одиниці між собою, потім, якщо результат більший за «9», то до наступного розряду додати певну цифру (на відміну від додавання це може бути не тільки одиниця) і виконати множення й там. І так до кінця цифри. Наприклад, якщо треба помножити «453» на «4», то спочатку множиться трійка й четвірка – виходить число «12», з якого в розряд одиниць добутку ставиться двійка, а одиницю треба буде додати до добутку в розряді десятків. Там добуток буде «20», тож одиниця додається до нуля, а на розряд сотень «переходить» цифра «два». Нарешті, добутком для двох четвірок є «16», до яких ця двійка і додається. В результаті, коли всі цифри розміщені по розрядах, відповіддю є «1812».

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.9
Множення трицифрового числа на одноцифрове
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися