Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Множення на числа «10» і «11» є, у певній мірі, розминкою при вивченні теми множення на багатоцифрові числа. Справжня робота починається як раз тоді, коли один з множників – число «12». Справа в тому, що при множенні на «10» розряди іншого числа просто збільшуються до наступного, а при множенні на «11» інший множник просто заміняє одиниці. З дванадцяткою доведеться працювати більше. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання міститься математичний приклад з дією множення, де один з множників – завжди «12», а інший – будь-яке одноцифрове число. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб виконати цю дію і вставити у порожню клітинку після знаку рівності число, котре є добутком. Після цього учень проходить на наступний етап завдання до аналогічної вправи. Множення на «12» виконується по розрядах: спочатку одноцифровий множник множиться на двійку, а добуток залишається у розряді одиниць; потім множник заміняє одиницю у розряді десятків у числі «12». Якщо при множенні одноцифрового числа на двійку добуток більший за десятку, то одиниця ще додається до числа у наступному розряді. Наприклад, при множенні «6» на «12» спочатку множиться шістка і двійка. Вони в результаті дають число «12». Двійка залишається у розряді одиниць, а одиниця переходить до розряду десятків, де додається до шістки, і добутком в результаті є число «72».

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.13
Множення з 12
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися