Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як вже відомо дитині, однаковими можуть бути ті дроби, чиї чисельник та знаменник однаково більші або менші. У ході виконання цього завдання дитина закріпить знання цього матеріалу за допомогою числової прямої. На екрані перед дитиною міститься зображення такої прямої – новий її вигляд для кожного етапу вправи. На ній, що традиційно у випадку з темою дробів, зображено відрізок від нуля до одиниці з позначеннями, на яких і знаходяться дроби певної величии. Над променем знаходиться головний дріб. Серед тих, що знаходяться на самому промені, необхідно знайти той, який би співпадав з тим, що міститься зверху. Для успішних пошуків головне – пропорції. Наприклад, дріб над променем має у знаменнику пʼятірку, а у чисельнику трійку. Якщо всі дроби на самому промені мають у знаменнику десятку, значить треба шукати серед них той, чисельник якого більший від трійки вдвічі, адже десятка саме вдвічі більша від пʼятірки. Коли дитина знайде потрібний дріб, залишається тільки виділити його, після чого учень проходить на наступний етап завдання, до нового аналогічного випадку. Щоб пройти цю вправу успішно, дитина має розуміти важливість пропорційного звʼязку чисельника та знаменника у двох дробах, які мають бути однаковими. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.21
Однакові дроби на числовому промені
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися