Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Поняття про розмір того чи іншого обʼєкта є досить багатоскладовим. Саме на уроках математики діти дізнавались про те, як обчислювати довжину чи висоту. Але кожна з цих категорій відображає тільки одну сторону обʼєкта, вимірюючи його досить однобоко. Периметр – це спосіб дізнатись розмір геометричної фігури у всій її повноті. Для цього сторони чотирикутника (а у ході виконання цього завдання дитина працюватиме з фігурами саме цього типу) сумуються. Виконати це завдання дуже легко, тож учень буде переходити з рівня на рівень відносно швидко. І на кожному дитина буде працювати з геометричною фігурою з чотирма кутами – але з іншою формою. Насправді є немало видів чотирикутників: квадрат з однаковими сторонами, прямокутник, всі кути якого дійсно прямі, хоча сторони можуть бути різними, ромб і паралелепіпед. На кожному етапі дитина не тільки тренується дізнаватись периметр таких фігур, а й знайомиться з їхнім різноманіттям. Це дозволяє звикнути до роботи з різними фігурами та до універсальності правила пошуку периметра. Величина всіх сторін відома завжди, тож все, що треба зробити дитині, це просто підрахувати суму, після чого ввести потрібне число у порожню клітинку під фігурою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.11
Периметр чотирикутників
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися