Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Чисельник – це складовий елемент дробу, який вказує на те, скільки саме частин одиниць було «взято». Досі дитина рахувала і виконувала всі інші операції з цілими числами. Тепер учень робить крок у нову тему дробів, тож особливу увагу треба приділити саме розумінню їхньої структури. У ході виконання цього завдання дитина працюватиме з чисельниками. На екрані перед учнем міститься фігура, яку розділили на певну кількість рівних частин. Ця фігура загалом грає роль одиниці, а число частинок – це кількість елементів, на яку цю одиницю поділили. Над цією фігурою знаходиться дріб, який ілюструє фігуру. На місці знаменника знаходиться число, яке відповідає кількості цих частинок цілого. А от на місці чисельника – порожня клітинка. Учень має зрозуміти, що чисельник – це та частина дробу, яку «взяли», тобто виділили. Це ілюструється за допомогою кольору: деякі частинки фігури зображено іншим кольором, ніж інші. Учень має порахувати їхню кількість, після чого перемістити відповідну цифру (а їх під малюнком є кілька варіантів) на місце чисельника. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання, до нового аналогічного рівняння.  Ця вправа була створена саме для того, щоб дати дитині розуміння того, чим чисельник відрізняється від знаменника. В учня могло скластись хибне враження, що одиницю розділяють на два числа – на чисельник і на знаменник, який просто має бути більшим. Але насправді знаменник – це загальна кількість елементів, на яке ділять одиницю, а чисельник – та їхня частина, яку беруть для наступних операцій.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.2
Поняття про чисельник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися