Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дроби – це досить складна для сприйняття тема, вивчення якої варто почати саме з розуміння самої суті дробів. Дитина вже знає, що означає ділення, і у ході виконання цього завдання дізнається, що дроби – це ділення одиниці на менші частинки. Взагалі, головне – стимулювати розуміння та уяву. Дитина знає, що при діленні загальна кількість обʼєктів (ділене) розділяється на рівне число частин (дільник), щоб дізнатись, скільки в кожній частині цих обʼєктів (частка). Так от у випадку з дробами ділене – це завжди одиниця. Вона ділиться на певне число рівних частин, котрі і є знаменником, тоді як кількість частин, яких «взяли» виступає в ролі чисельника. Зрозуміти це учень зможе за допомогою ілюстрацій, які побачить під час виконання даного завдання. На екрані учень бачить коло. Воно розділене на сектори, кількість яких змінюється на кожному рівні вправи. Частина їх зафарбована іншим кольором. Над цим малюнком є зображення дробу, де є тільки чисельник, тоді як на місці знаменника – порожня клітинка. Учень зіставляє чисельник та кількість зафарбованих сегментів, розуміючи, що вони однакові. Тоді дитина розуміє, що загальна кількість сегментів, на яку розділили коло, і є знаменником. Залишається тільки перелічити ці сегменти (враховуючи всі, в тому числі й ті, котрі зафарбовані іншим кольором і відіграють роль чисельника). Після цього дитина обирає ту цифру, яка знаходиться під цим зображенням і відповідає кількості всіх сегментів. Перетягнувши її на місце знаменника, дитина проходить до нового етапу вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.1
Поняття про знаменник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися