Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли учень вже ознайомився з форматом десяткових дробів і звик до нього, настає час вчитись працювати з ними. Перший крок на шляху до оволодіння цією темою – це порівняння двох десяткових дробів. На кожному етапі завдання дитина бачить пару таких чисел. Дитина має зрозуміти суть десяткових дробів. Якщо після коми, котра знаходиться за нулем, міститься тільки одна цифра, це означає, що одиницю розділили (а будь-який дріб завжди означає розділення цілого) на десять частин, відтак, якщо перевести такий десятковий дріб у звичайний, то десятка стояла б у знаменнику. А число, яке знаходиться після коми, це число цих частин, які було виділено, тобто це був би чисельник. Порівнювати десяткові дроби досить легко: для цього досить просто порівняти цифри, які знаходяться після коми, за умови, що в обох дробах однакова кількість таких цифр, а перед комою нуль. Дитина ставить у порожню клітинку між дробами той чи інший математичний знак, після чого проходить на наступний етап до нового аналогічного завдання. Там будуть нові дроби і все ті ж знаки «більше», «менше» та «дорівнює», між якими й доведеться робити свій вибір дитині. Учень має зрозуміти, що чим більша цифра після коми, тим ближчий дріб до цілого, тобто до одиниці.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.3
Порівняння десяткових дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися