Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина вже навчилась впізнавати різні особливі випадки, які повʼязані з дробами, настає час виконувати операції з ними. І перша з них – це порівняння. У ході виконання цього завдання дитина навчиться порівнювати два різні дроби. Важливо памʼятати, що кожен дріб – це одиниця, з якої забрали певну частину. Отже, порівняти їх між собою можна, якщо співзіставити чисельники при рівних знаменниках – де чисельник більший, там і «ближче» до одиниці. Проте якщо знаменники різні, значить, одиницю було розділено на різну кількість частинок. Аби навчити дитину порівнювати дроби в такому випадку, ця вправа використовує деталізовані ілюстрації. На кожному етапі зображено пару дробів і пару обʼєктів, у тих пропорціях, які цим дробам відповідають. Наприклад, дві круглі піци. Першу розділили на три шматки, і одну забрали – залишилось дві треті. Другу розділили на чотири шматки і один забрали – залишилась одна четверта частина. Відтак другої піци залишилось більше, адже четвертина менша, ніж третина. Коли учень порівнює між собою обʼєкти, він це робить здебільшого візуально, але запамʼятовує, як порівняти між собою дроби, які з цими обʼєктами повʼязані. Коли учень робить свій вибір і ставить між дробами відповідний знак («більше», «менше» або ж знак рівності), то проходить до нової аналогічної пари малюнків або ж пари дробів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.7
Порівняння дробів за малюнком
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися