Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дроби прекрасно підходять не тільки для вимірювання частин числа або інших подібних операцій, а для того, щоб із їхньою допомогою утворювати послідовності. Головне – спільний для них знаменник, за наявності якого порівнювати між собою чисельники стане досить легко і точно. На екрані перед дитиною на кожному етапі завдання знаходиться робоче поле, яке містить кілька порожніх клітин. У кожну треба перенести свою букву. В свою чергу літери відповідають певним дробам. Учень бачить ці відповідності під порожніми клітинками. Вивчаючи їх, дитина зрозуміє, в якому порядку треба розташувати букви, адже дроби знаходяться там хаотично, але мають спільний знаменник, тож їх можна розмістити по порядку. Коли дитина таким самим чином розмістить літери по клітинках, то утворить слово. Після цього учень проходить на наступний етап, до нового подібного завдання. Там на учня чекатиме новий набір букв, нові дроби. Зрозуміти послідовність дробів досить легко – для цього треба просто правильно їх порівняти. Оскільки дріб – це частина цілого, чим більше чисельник, тим «ближче» дріб до одиниці, тобто до цілого. Підказками для учня будуть також і додаткові ілюстрації, котрі супроводжуватимуть дитину на кожному етапі завдання. Малюнки повʼязані зі словом, тож учень легко здогадається, що саме зашифровано дробами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.14
Послідовність дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися