Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконання дії множення з кількома складовими елементами, тобто множниками, є більш складною дією, ніж, наприклад, додавання з трьома-чотирма доданками, адже при множенні доводиться працювати з більшими числами. Проте механіка виконання такого роду вправ тотожна: приклад вирішується зліва направо по черзі: спочатку перемножується перша пара чисел, потім результат цієї дії перемножується з третім множником, а те, що вийде в результаті, – з четвертим. Таким чином учню доводиться тримати в памʼяті багато цифр. У ході виконання цього завдання учень буде виконувати множення з мінімум трьома числами. На кожному етапі завдання перед учнем на екрані новий математичний приклад з дією множення. Всі множники при цьому одноцифрові, але складність вправи полягає саме у їхній кількості. Учень виконує її так, як було описано вище: по черзі перемножує числа, а після цього вписує у порожню клітинку кінцевий результат, тобто добуток. Після цього дитина проходить на наступний етап завдання, до нового виразу. Хоча множники самі по собі є одноцифровими, працювати дитині доведеться з більшими числами, адже, наприклад, якщо першою парою множників є «5» і «3», то третій множник доведеться множити вже на «15». Тож кінцевий добуток буде досить великим числом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.11
Приклади на множення 3 і більше чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися