Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже працював з прикладами, в яких є кілька різних математичних операцій, але минулого разу такі епізодичні випадки були поодинокі і відповідні приклади майже завжди мали круглі дужки, які допомагають визначитись з тим, яка саме дія має бути виконана першою. На кожному етапі цього завдання дитина буде виконувати приклади, які містять різні математичні дії. Загальне для них правило: там, де нема круглих дужок, дії множення та ділення виконується перед діями додавання й віднімання. Ці пари між собою є рівноцінними, тобто якщо у прикладі є тільки дії множення та ділення і додавання з відніманням, то вони виконуються у природній послідовності, тобто зліва направо. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти відповідь на приклад. Для цього дитина має виконати по черзі всі дії у правильній послідовності. Оскільки чисел більше ніж три, то деякі результати доведеться тримати в памʼяті. Тому ця вправа корисна не тільки для розвитку цілісного сприйняття математичних знань, а й для покращення уваги, памʼяті та концентрації дитини. Додаткові ілюстрації грають роль інструментів для привертання уваги і мають трохи урізноманітнити оформлення прикладів, зробивши завдання, котре є досить важким для дитини, цікавим для опрацювання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.7
Складні приклади
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися