Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Не дивлячись на те, що порівняти дроби з різними знаменниками все ж можна, а в майбутньому дитина навчиться також і виконувати з ними й різні математичні операції, все ж робота з такими різними величинами буває досить складною, тому дуже важливо, аби учень навчився сортувати дроби за тою чи іншою ознакою. Цьому й присвячено цю вправу. На екрані перед дитиною міститься кілька дробів. Всі вони різні, проте деякі мають щось спільне, наприклад, спільний знаменник. У завданні, яке сформульовано над ними, вказано, за якою спільною ознакою треба відсортувати цей ряд дробів. Учень аналізує зображення і шукає ці дроби, які мають щось спільне. Коли він їх знаходить, то виділяє. Після того, як дитина виділить всі потрібні, почнеться наступний етап, де буде інший ряд дробів та новий критерій для відбору. Це завдання може здатись легким, але учень з його допомогою закріплює отримані знання про знаменники, чисельники, структуру дробів та способи їх порівняння. Задача, в якій треба їх сортувати, має інший формат, ніж попередні, тож дитині не буде нудно, проте учень дійсно закріпить пройдений матеріал  до того, як приступати до вивчення більш складних тем, які вимагатимуть впевненого знання матеріалу.  А додаткові малюнки, які супроводжують кожен рівень, хоча й не мають відношення до дробів, проте урізноманітнюють візуальний ряд завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.8
Сортування дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися