Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тотожними називаються вирази, в яких попри наявні відмінності є й дещо спільне, конкретно у контексті цього завдання йде мова про те, що приклади, елементи яких є різними, дають одну й ту саму відповідь. Наприклад, множення трійки і четвірки в результаті дає число «12», так само, як і множення шістки з двійкою. Чому? Справа в тому, що зберігається пропорційна залежність між елементами прикладів. Тобто якщо перший множник у одному прикладі більший ніж другий, то у іншому прикладі вже другий множник має бути більший ніж перший – причому більший саме на певне число. У наданому вище прикладі двійка менша за трійку і четвірки (обох множників першого прикладу), тому аби добуток був «12», інший множник має бути значно більший за трійку і четвірку. У ході виконання цього завдання дитина має сама опрацьовувати тему тотожності. На екрані перед дитиною міститься математичний приклад. Він оформлений, як частинка ілюстрації, наприклад, як слова діалогу двох персонажів. Під цим малюнком є кілька аналогічних прикладів. Учень має серед них знайти тотожний, тобто такий, який дає той самий результат. Цікаво, що у ході виконання цього завдання дитина працюватиме з усіма математичними процесами, з якими мала справу раніше: з додаванням і відніманням, множенням і діленням. Відповідно і тотожними можуть бути не тільки пари прикладів з діленням, а й пара «приклад з множенням» і приклад з додаванням тощо. Тому учню треба бути особливо уважним при знаходженні відповіді на кожен вираз.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.6
Тотожні приклади
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися