Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина вже пройшла низку вправ, які присвячені розвитку її вміння віднімати відносно великі числа, залишається лише закріпити ці вміння на безпосередній практиці. У ході виконання цього завдання учень відніматиме числа у межах ста тисяч. Проте, оскільки робота з такими числами все ще є чимось відносно новим для дитини, було обрано формат прикладів у стовпчик. Для опрацювання багатоцифрових чисел він, цей формат, підходить оптимально завдяки тому, що цифри одного розряду знаходяться один під іншим: одиниці відʼємника під одиницями зменшуваного, тисячі відʼємника – під тисячами зменшуваного. Тож учню буде легко не заплутатись у тому, які саме цифри опрацьовувати на тому чи іншому етапі роботи. На екрані перед дитиною міститься такий приклад – один на кожному етапі завдання. Дитина віднімає по розрядах, починаючи з одиниць. Якщо цифра, яка відповідає за певний розряд у зменшуваному, менша за свій аналог у відʼємнику, тоді треба ще одиницю забрати з наступного розряду.  Наприклад, якщо від «34» відняти «5», то спочатку від «14» треба відняти цю пʼятірку, після чого дописати до числа, яке стало результатом, зменшений наступний розряд, і виходить різниця «29». Проте, виконуючи цю вправу, учень працюватиме зі значно більшими числами, тож і запамʼятовувати доведеться більший обʼєм інформації.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.7
Віднімання до 100 000 у стовпчик
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися