Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якщо множення можна представити як особливий випадок додавання, то з діленням у цього процесу зовсім інші стосунки. Ділення і множення – два процеси, які можна назвати протилежними. Відтак і числа, які використовуються в одному прикладі, можна використати в іншому – поставивши їх на відповідні місця. Цим і займатиметься дитина у ході виконання цього завдання. На екрані перед учнем міститься ряд прикладів з дією ділення. Вони вже є закінченими і вирішеними. Під ними є кілька варіантів відповідників з дією множення. Учень має не тільки обрати саме потрібні вирази, а й вирішити ці приклади, вписавши число, яке є добутком, у порожню клітинку після знака рівності. Виконати це завдання досить легко, особливо якщо дитина добре засвоїла взаємозвʼязок між множенням і діленням. Ділене – це і є добуток, тобто перше і найбільше число прикладу з діленням є результатом дії множенням. Дільник – один з множників, а частка – другий. Користуючись знанням цієї взаємодії, учень і підбирає до кожного прикладу з діленням свій відповідник з множенням. Підраховувати добуток навіть не обовʼязково – достатньо поглянути на ділене, яке і виступає добутком, як було сказано вище. Коли учень підбере пари прикладів з множенням до прикладів з діленням і заповнить порожні клітинки, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії з іншими прикладами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.10
Відношення ділення та множення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися