Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дійшовши до цього етапу вивчення математики, дитина вже знає практично всі особливості дії множення, вміє їх застосувати на практиці, знає пені особливі моменти, які повʼязані з цією математичною дією та її взаємозвʼязком з іншими процесами. Тому саме час нагадати дитині про суть множення, яка повʼязує цей процес є дією додавання. Додавання – це збільшення одного числа на інше. Множення – це коли додавання числа саме на себе відбувається певну кількість разів. Вивчення теми множення починалось з цього, а зараз наголос на даному розділі знань робиться для закріплення. На екрані перед дитиною міститься математичний приклад з дією множення. Під ним є кілька варіантів його своєрідного перекладу на дію додавання. Учень аналізує ці варіанти і знаходить правильний – той вираз, в якому один з множників грає роль доданка, а інший множник є числом цих доданків. Наприклад, якщо у форматі множення у прикладі є тільки два елементи: число «4» та «5», які і виступають в якості множників – то у форматі додавання число «4» буде додаватись саме на себе як раз пʼять разів. Учень, знайшовши потрібний варіант, має ще й виконати, власне, дію множення і записати добуток у порожню клітинку після знака рівності. Коли дитина виконає обидві частини завдання, то пройде на наступний етап вправи, де треба буде виконати операції з числами аналогічного типу, хоча вирази будуть іншими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.9
Відношення додавання та множення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися