Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Розуміння того, чим є дріб та яку роль він відіграє, виходить за межі чисел, які входять до його складу. Для цього необхідне абстрактне мислення, логіка та вміння аналізувати. У ході виконання цього завдання дитина використовуватиме ці свої вміння для правильного відновлення дробів. На екрані перед учнем міститься квадратне поле, яке в свою чергу ділить на велику кількість менших квадратиків. Над ним знаходиться дріб – новий для кожного наступного етапу завдання. Дитина має прочитати цей дріб і відновити його для цього квадратного поля. Цифри, які містяться у знаменнику або чисельнику не співпадають з кількістю квадратиків ані загалом, ані якщо дивитись на окрему сторону. Натомість дитина має побачити квадрат, як щось одне, як одиницю. Якщо дріб має у чисельнику одиницю і трійку – у знаменнику, значить виділити треба третину цього квадрата. Для цього учень послідовно натискає на квадратики, які разом займають рівно такий обʼєм квадрата. Щоб правильно його вирахувати, треба порахувати число квадратиків з боку і зрозуміти, яка частина буде третиною. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії з іншим дробом. Тож для правильного виконання вправи треба просто правильно сприйняти та зрозуміти дріб та поділити квадрат на рівні частини за кількістю, зазначеній у знаменнику.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.13
Віднови дріб
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися