Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже працювала з числовим променем, коли вивчала тему дробів, але цього разу завдання має дещо інший формат подання інформації. На екрані на кожному етапі вправи на учня чекатиме числова пряма, на якій міститься відрізок між нулем та одиницею. Він поділений на кілька менших відрізків з дробами. Кількість ділень відповідає числу, яке знаходиться на місці знаменника – адже саме на це число і поділена одиниця, ціле. Деякі ділення мають свій дріб-підпис, а інші – ні. На одне з ділень вказує стрілка. Воно порожнє, це ділення, а під числовим променем знаходиться кілька варіантів дробів, які можуть претендувати на це місце на числовому промені. Отже, завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб вибрати серед цих варіантів єдиний правильний. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап до нового променя з іншими дробами. Оскільки далеко не кожне ділення підписане, учень має ретельно відстежити, між якими саме числами знаходиться те, для якого він має знайти дріб. Дитина повинна правильно зрозуміти послідовність позначених і непозначених ділень, щоб вибрати потрібний дріб. Наприклад, на одному малюнку позначеними можуть бути тільки ділення, де чисельник є непарним числом, тоді як на іншому – навпаки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.17
Відображення числа на числовому промені
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися