Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На початку вивчення теми множення краще за все використовувати ілюстрації для того, щоб дитина як можна краще зрозуміла саму ідею цією математичної дії. У ході виконання цього завдання дитина навчиться співзіставляти малюнок та цифровий приклад з даною дією. На екрані перед учнем міститься ілюстрація, де групи обʼєктів розділені математичними символами, що перетворюють малюнок на приклад з множенням. Наприклад, три рибки, потім знак множення, потім чотири акваріуми. Після цього знаходиться знак рівності і зображення дванадцяти рибок. Цей малюнок можна розшифрувати як те, що в кожному з чотирьох акваріумів по три рибки, або, іншими словами, що по три рибки живе у чотирьох акваріумах. А разом їх дванадцять, тобто число «три» додали чотири рази. Під цим малюнком міститься кілька варіантів суто цифрових виразів. Учень має обрати той єдиний, який відповідає ілюстрації. Для цього достатньо просто порахувати кількість множників і добуток, тобто результат дії. Той вираз, який співпадає з малюнками за кількістю зображених обʼєктів в кожному елементі, і потрібно виділити. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап до нового малюнка. Мета завдання полягає у тому, щоб допомогти дитині краще усвідомити, що взагалі означає множення, зрозуміти логіку процесу. Саме тому використовуються ілюстрації.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.2
Відповідний приклад до малюнка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися