Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконуючи попередню вправу, дитина знаходила дріб, який відповідав би малюнку, тоді як у ході виконання цього завдання учень сам буде відтворювати малюнок, котрий ілюструє дріб. На екрані перед дитиною міститься робоче поле, яке складається з десяти квадратиків. Над ним міститься завдання, у якому вказано дріб, котрий і треба буде проілюструвати. Цікаво, що дріб на кожному етапі новий, а от число квадратиків не змінюється. Це не просто так, адже їх десять саме тому, що цифра після коми у десятковому дробі в рамках цього завдання буде братись тільки одна. Учень може зробити висновки про причини цього. Наприклад, що ціле ділиться на десять частин, і десятка була б знаменником, якби цей дріб виглядав, як звичайний. Отже, завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб виділити стільки квадратиків на робочому полі, скільки вказано цифрою, яка знаходиться після коми у десятковому дробі в завданні. Дитина робить це і проходить на наступний етап до аналогічного завдання. Пройти цю вправу досить легко, але вона дає можливість засвоїти важливий матеріал, присвячений дробам, а крім того – зрозуміти, як десяткові дроби співвідносяться зі звичайними. А додаткові ілюстрації роблять завдання більш цікавим для дитини, хоча малюнки й не мають стосунку до математики або дробів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.2
Відтворення десяткового дробу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися