Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина буде доповнювати математичні вирази, що містять дію множення. Певною мірою множення подібне до додавання, адже множники рівнозначні, як і доданки. І так само, як у випадку зі знаходженням невідомого доданку допоможе віднімання від суми відомого, так і зі знаходженням невідомого множника допоможе ділення добутку на відомий множник. Тож ця вправа водночас і допомагає дитині ще краще оволодіти множенням, краще зрозуміти цей процес, і разом з тим робить перший крок у тему ділення. На екрані перед учнем міститься приклад з дією множення – новий для кожного етапу завдання. Важливо, що добуток виступає в якості цифри, тоді як множник зображено як групу предметів. Це особливо важливо, адже дитині так легше зрозуміти, як множення й ділення взаємоповʼязані. Дитина рахує кількість предметів у множнику, після чого їй залишається згадати ту частину таблиці множення, де є цей множник і цей добуток. Тобто, якщо перший множник – це пʼять груш, а добуток – цифра «15», то учень просто згадує що дане число є результатом множення пʼятірки саме з трійкою. Під прикладом є персонаж (також новий для кожного етапу), біля якого є два числа. Учень обирає те, яке є другим множником, після чого проходить на наступний етап. Важливо, що завдяки ілюстрованому вигляду одного з множників учень краще розуміє їхню роль, тобто, що треба взяти саме три групи по пʼять яблук, щоб в результаті їх було «15».

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.6
Яке значення відсутнє в завданні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися