Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Задачі змальовують життєві ситуації, для вирішення яких знання математики є необхідним. Кожна задачка – новий сюжет, нова міні-історія. Проте завжди для знаходження виходу та вирішення питання, яке в ній ставиться, необхідно використати знання та вміння, які здобула дитина. От і цього разу учень виконуватиме задачки, де треба буде працювати з десятковими дробами. На екрані перед учнем міститься задачка, де вказано про ті чи інші числа в десяткових дробах. Учень уважно читає умови та розуміє, як їх перевести у типовий математичний приклад. Після цього залишається виконати вказані дії з цими дробами і обрати один з варіантів, які є під умовами задачки. Важливо, що у ході виконання цієї вправи дитина буде працювати з десятковими дробами, де замість нуля перед комою стоїть ціле число. Воно так і читається, наприклад «три цілих і шість десятих» для дробу «3,6». Виконувати дії з ними треба, як і з усіма іншими, просто уявивши, що це звичайне число. Якщо до нього додати дріб, де число після коми в сумі дає більше десяти, то одиниця додається в розряд цілих чисел. Наприклад, якщо до «3,6» до дати «0,8», то в результаті вийде «4,4». Таким чином дитина навчиться більш комплексно і цілісно сприймати дроби.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.6
Задачі на десяткові дроби
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися