Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

В житті буває немало ситуацій, де потрібні знання математики. Йде мова й по професійну діяльність багатьох фахівців, і про побутові питання. Причому іноді необхідно використання не однієї дії, а багатьох. У ході виконання цього завдання дитина буде виконувати задачки, які описують життєві ситуації, для вирішення яких треба застосувати знання не однієї, а кількох різних дій. Йде мова про множення, ділення, додавання та віднімання. На кожному етапі перед учнем міститься нова така задачка. Її сюжет досить реалістичний і життєвий, і описує ситуацію, в якій загальна або кінцева кількість обʼєктів може бути знайдена тільки шляхом використання комбінації дій. Учень ретельно вивчає умови та те, як вони описують дії персонажів і взаємозвʼязок чисел, котрі в цій задачці згадуються. Учень має сам для себе подумки створити приклад, де виконає ці необхідні дії, після чого залишається вибрати з-поміж варіантів, які знаходяться під задачкою, той, який є правильним. Важливо, що варіантів прикладів нема – тільки готові відповіді. Тож, хоча підказка і є для дитини допомогою, проте більшу частину роботи учень має виконати сам. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап, до нової задачки. Кожна з них має своє оформлення та додаткові ілюстрації, які доповнюють сюжет і роблять задачку більш цікавою для дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.8
Задачі на змішані операції
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися