Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконуючи попереднє завдання, дитина вчилась знаходити дріб за числом. Хоча у форматі задачки це й щось нове, проте раніше учень вже виконував дії аналогічного характеру. У ході виконання цієї вправи дитина зробить дещо нове, а саме – буде знаходити число за дробом. Ця операція, як зрозуміло з назви, є зворотною до попередньої, а відтак вона є досить важливою для оволодіння навичками роботи з дробами. Важливо, що і у цьому завданні дитина працюватиме саме з форматом задачки. На кожному етапі будуть нові умови, новий сюжет. Хоча описуватись будуть інші обʼєкти, нові ситуації та персонажі, суть задачок залишається однією. За допомогою дробу вимірюється кількість певних предметів або речовини. Відомо, що обʼєктів, де ця речовина знаходиться у даній кількості, є декілька. Наприклад, на кожну піцу кладуть половинку перця. У вигляді дробу «половинка» виглядає, як вираз, де у чисельнику одиниця, а у знаменнику – двійка. Отже, питання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, скільки перця на, скажімо, чотирьох піцах. Якщо на одній кладуть половинку, то на чотирьох – два. Порахувати це можна і більш складним способом: помножити кількість піц на чисельник, а потім розділити результат на знаменник. Знаходячи таким чином відповідь на питання для кожної задачки, дитина буде рухатись між рівнями вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.16
Задачі на знаходження числа за дробом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися