Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина поступово оволодіває курсом навичок, які повʼязані з роботою з дробами, важливо закріплювати нові вміння на практиці. Але одноманітні вправи можуть лише загасити цікавість дитини до цієї вельми складної теми. Тому, аби учень дійсно добре зрозумів матеріал і при цьому йому було щиро цікаво, у ході виконання цієї вправи дитина буде вирішувати задачки з дробами. Задача – це невелика історія, яка має, хоча й простий, але справжній сюжет. Працювати з задачками значно цікавіше, ніж зі звичайними прикладами, де доводиться стикатись лише з голими цифрами. Кожна задачка у цій вправі – нова, але всі вони подібні, бо створені за одним образом. Є певне початкове число, яке означає кількість тих чи інших обʼєктів (яких саме, залежить вже від самої задачки). Частина цих обʼєктів відрізняється від інших. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти цю частину. Вона вказана у вигляді дробу, тож залишається просто знайти дріб числа. З цією метою необхідно поділити це число на те, яке знаходиться у знаменнику, після чого результат ділення помножити на число, котре знаходиться у чисельнику. Коли учень знайде відповідь, то вибере серед варіантів, які знаходяться під задачкою відповідне їй число. Після цього дитина пройде на наступний етап до нової задачки подібного типу. Кожна супроводжується своїм набором ілюстрацій, які урізноманітнюють завдання і роблять його більш цікавим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.15
Задачі на знаходження дробу числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися