Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числова послідовність, як вже відомо дитині, може будуватись по різноманітних принципах. Найпростіший варіант – це просто числова пряма, елементи якої йдуть один за одним відразу або ж за певним принципом чергування, наприклад, через кожні дві цифри. Проте і множення може використовуватись як спосіб утворення числової послідовності методом помноження кожного наступного її елементу на одне й те саме число. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з таким окремим випадком числової послідовності, навчиться її доповнювати та опрацьовувати. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання знаходиться зображення іншої подібної послідовності. Вона є неповною – один з її елементів пропущено і на його місці просто порожня клітинка. Учень вивчає числову послідовність і вираховує, яке число було використане як множник. Для цього достатньо просто взяти два числа, які стоять один поряд з іншим, розуміючи, що більше з них – це добуток. Наприклад, якщо поряд стоять «2» та «8», то учень має згадати, де у таблиці множення на двійку є вісімка. Таким чином дитина зрозуміє, що другим множником є число «4». Тоді залишається знайти число, яке є найближчим до порожньої клітинки (найближчим і меншим) і помножити на нього цифру, яку учень знайшов в якості множника. Коли дитина введе отримане число у порожню клітинку, то доповнить послідовність і перейде на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.4
Заповнення пропуску
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися