Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Отже дитина вже знає, що таке чисельник і що таке знаменник, знає їхні ролі в рамках дробів, знає їхні відмінності та взаємозвʼязок. Тепер дитина закріпить ці знання, знаходячи потрібний дріб за ілюстрацією, яка його зображає. На екрані перед дитиною міститься малюнок, на якому зображено фігуру. Учень розуміє, що це за фігура, хоча певна її частина наведена пунктиром. Це зроблено для того, щоб дитина зрозуміла: тільки та частина фігури, яка намальована необірваною лінією, є «виділеною». Відтак учень розшифровує малюнок. Фігура – це одиниця, яка є дробом. Фігуру можна умовно поділити на частини, і та, яка виділена, є чисельником, тоді як загальна кількість частин – знаменник. Під малюнком міститься цілий набір з дробів. Тільки один з-поміж них підходить для того, щоб відповідати цьому малюнку, а завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти – який саме. Наприклад, якщо фігура, що зображена на екрані на цьому рівні – це коло, і половина його зображена звичайною лінією, а половина – пунктиром, це означає, що коло поділене на дві рівні частинки. Відтак цифра «2» має знаходитись у знаменнику. Оскільки половина кола зображена інакше, значить половина знаменника віддається чисельнику – а значить там має бути цифра «1». Знайшовши відповідний дріб, дитина проходить на наступний етап до нового схожого завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.4
Знаходження дробу за малюнком
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися