Ця вправа підсумовує знання про те, як дізнатися площу різних геометричних фігур, щоб навчитися порівнювати їх за самим лише зображенням. Надається пара фігур і лише ті сторони або відрізки, які потрібні для відповідних формул. Завдання: пригадати формулу, що підходить саме для відповідної фігури, подумки використати для обчислень, після чого поставити між фігурами відповідний знак “більше”, “менше” або “дорівнює”.
Учень/учениця: формулює означення паралелограма, доводить властивості та ознаки паралелограма; розв'язує задачі, що передбачають використання властивостей та ознак паралелограма.
Учень/учениця: формулює означення прямокутника, ромба, квадрата; доводить їхні властивості та ознаки; розв'язує задачі, що передбачають використання властивостей та ознак зазначених фігур.
Учень/учениця: формулює означення трапеції, середньої лінії трикутника, середньої лінії трапеції; доводить теореми про властивості середньої лінії трикутника та трапеції; розв'язує задачі, що передбачають використання вивченого матеріалу.
Учень/учениця: пояснює, що таке похила та її проекція; формулює та доводить властивості перпендикуляра і похилої; розв'язує задачі, що передбачають застосування вивченого матеріалу.
Учень/учениця: пояснює, що таке площа многокутника; формулює основні властивості площі.
Учень/учениця: формулює та доводить теореми про площу прямокутника, трикутника, паралелограма та трапеції; обчислює площу многокутників, використовуючи вивчені властивості та формули; знаходить довжини невідомих елементів многокутника за його відомою площею.