Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Текст є мовною одиницею, що складається з кількох речень, має певну тему та основну думку, тобто ідею. Структура тексту досить проста: він мусить мати зачин, основну частину та кінцівку. Читаючи його, дитина розуміє, що деякі речення не так тісно пов’язані з попередніми, як інші. Вони все ще знаходяться в рамках заданої теми, але виділяються з-поміж інших. Такі речення починають нові абзаци. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься розпізнавати їх та розділяти текст на абзаци. На екрані перед учнем міститься зображення тексту – нового для кожного наступного етапу. При цьому кожен текст є пізнавальною та цікавою статтею, що може допомогти дитині розширити свій кругозір. Він подається суцільний, без абзаців. Під текстом міститься зображення умовного символу, що означає новий абзац. Дитина натискає на нього, після чого знаходить речення, яке починає новий абзац – і натискає на поле перед першим словом цього речення. Коли школяр це робить, то текст перебудовується на абзаци згідно з командами учня. На новий етап дитина пройде тоді, коли розділить текст на всі потрібні абзаци. Кожен абзац – нова смислова частина тексту. Крім того зачин, основна частина й кінцівка-висновок теж виділяються у нові абзаци. Якщо текст зовсім маленький, то абзаців може бути й два, але чим більшим є текст, тим більше у нього структурних і смислових частин, тож і число абзаців зростає. Завдяки цьому завданню дитина не лише навчиться працювати з абзацами, а й зрозуміє для себе дещо нове про внутрішню структуру текстів. Ця робота проходить не на формалізованому рівні правил, а на рівні інтуїтивного розуміння тексту. Завдяки цьому учень навчиться розділяти на абзаци будь-які тексти.   

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.8
Ділимо текст на абзаци
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися