Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Це завдання є наступним кроком до того, щоб дитина навчилась писати тексти самостійно. Якщо при опрацюванні попередньої вправи школяр мав у своєму розпорядженні готовий набір речень і, фактично, залишалось лише грамотно їх розподілити та поставити у такому порядку, щоб вони утворювали текст, котрий підходить під визначення названого у завданні типу, то при виконанні даного завдання школяр вже матиме трохи більш складні умови. На екрані перед учнем міститься зображення наполовину готового тексту – нового для кожного етапу. У ньому вже є на своїх місцях деякі речення, але не всі. При цьому розміщені вони через один: перше, третє, пʼяте тощо. Під робочою зоною з текстом міститься зображення досить великої кількості речень, які серед яких необхідно вибрати ті, що можуть посісти порожні місця в тексті та заповнити їх. Вільних місць три-чотири, а от речень, що на них претендують, шість-сім, і всі вони досить різні. Школяр читає речення, які вже є в тексті. Серед речень-претендентів дитина поступово знаходить всі речення, що підходять за контекстом до тих, які їх мають оточувати. Складність виконання цієї вправи полягає у тому, що речення, що має стати на порожнє місце, мусить підходити для теми, а також – для обох оточуючих його речень: як до попереднього, так і до наступного. Звʼязок має бути смисловим, а також вираженим у спеціальних словах. Коли школяр доповнює текст потрібними реченнями, завершуючи його, то проходить на наступний етап до іншого аналогічного завдання. Цікавість до виконання вправи зберігається завдяки текстам – всі вони цікаві й пізнавальні. Також вже після того, як дитина завершить опрацювання тексту, бажано його перечитати.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.5
Доповнюємо текст
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися