Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує низку завдань, які присвячені іменникам – самостійній частині мови, яка означає назву предметів, явищ, процесів, осіб та відповідає на питання «хто?» або «що?», маючи граматичні категорії роду, числа, відміни та відмінка. Це завдання, як і попереднє, має досить істотну ігрову основу. Сюжетна база цієї гри – підготовка вантажу до відльоту в аеропорту. Такі місця як вокзал, аеропорт, порт завжди викликали цікавість у дитини, тому до вправ, що мають відношення до них, школяр проявить особливу увагу. Отже, на екрані перед дитиною міститься купа багажа. На кожній валізі міститься певне слово. Вони різні за морфемним складом, відрізняються й за деякими граматичними категоріями, наприклад, можуть мати різний рід. Поряд – рухома стрічка, на яку валізи зазвичай складають і через яку передають власникам. Персонаж, який грає роль службовця аеродрома, стоїть поруч. Цей герой посилює інтерактивність завдання, адже дитина допомагає саме йому. Над малюнком міститься формулювання завдання, де вказано, що саме має зробити учень, тобто, які слова є предметом його пошуків. Обʼєктом пошуків є слова-синоніми. Перш за все, дитина згадує, якими є вказані в завданні слова, скажімо, що синоніми різні за написанням та звучанням, однак подібні за значення. Цікаво, що синонімія, в цілому, властива всім самостійним частинам мови. При цьому серед таких слів є абсолютні синоніми, які є повністю тотожними (наприклад, «хоробрість» та «сміливість»), які можуть замінити один одного у будь-якому контексті, та відносні синоніми. Ними є, наприклад, «бадьорий» та «веселий». Вони лише інколи можуть замінити одне одного, бо, маючи щось спільне в значенні, вони також і відрізняються одне від одного.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.2
Гра «Аеропорт»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися