Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Теорія – база практики. Коли дитина вчилась у перших класах, важливо було не перевантажувати її сприйняття великим обсягом теоретичної інформації, аби вона не заплуталась у визначеннях та правилах. Зараз дитина вже має досить великий досвід роботи з мовними одиницями, її увага, памʼять, аналітичні навички та вміння зосереджуватись достатньо зросли. Практичний багаж вмінь мусить мати теоретичний фундамент, яким і є правила та визначання. Тож ця вправа завершує та узагальнює тему вивчення морфемного складу іменників за допомогою не практичних завдань та ігор, а вікторини на знання правил української мови, точніше – тої її частини, що присвячена названому розділу. На кожному етапі перед учнем міститься нове твердження, яке стосується вчення про частини мови та теми іменника. Дитина аналізує сформульовану думку, після чого вибирає, чи це твердження правильне, чи ні. Воно може бути коректно сформульованим, але містити серйозну помилку, або ж просто бути неповним. У всіх цих випадках дитині слід відкидати це визначення. Правильні ж теоретичні засади водночас лаконічні, інформативні та змістовні. Дитина, визначаючись з тим, наскільки кожен новий вислів відповідає дійсності, запамʼятовує визначення, з якими стикається, щоб в майбутньому з більшою впевненістю працювати з ними та опирати на них при виконанні більш складних вправ. Кожен етап містить не лише нове визначення, а й зображення додаткових персонажів, які відповідають зелену та червону кнопки. Натискаючи на них, дитина й відповідає на питання правильності вислову, а ці герої в свою чергу додають виконанню завдання більш особистого акценту, бо дані персонажі ніби звертаються до дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.18
Гра «Чи правда, що…»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися