Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Попереднє завдання вже було присвячено відмінюванню слів без контексту, лише за допомогою знань дитини, які стосуються питань, на які відповідають різні відмінкові форми іменників. Це завдання робить наступний крок, адже у ході його виконання дитина на кожному етапі не просто змінює один відмінок слова на інший, а повністю відмінює його, тобто визначає всі сім форм – скільки відмінків в українській мові. На екрані перед дитиною міститься досить велике робоче поле, що вкривають квітки. Вони є головним візуальним компонентом завдання, тим, що привертає увагу дитини своєю красою та оригінальністю, адже кожна квітка відрізняється від інших за стилем зображенням. У центрі кожної – назва певного відмінка. Над полем знаходиться формулювання завдання, де вказано слово, яке й слід провідміняти. Дитина вписує на місце назв відмінків потрібну форму цього слова – нову для кожної квітки. Для того, щоб зробити все правильно, учень має згадати, на які питання відповідають відмінки, поставити опрацьоване слово у форму, яка відповідає на це питання та без помилок вписати її у робочу зону в центрі пелюсток. Коли школяр опрацює всі відмінкові форми іменника, то пройде на новий етап завдання, де треба виконати аналогічні дії з іншим словом. Кличний відмінок здебільшого не використовується з причин його специфіки – все ж кличний відмінок потрібен лише при звертаннях. Таким чином, дитина познайомиться з варіантами відмінкових форм, які мають різні слова, з морфемним складом цих форм та стане більш впевненою у відмінюванні завдяки такій великій практиці. Водночас учень має змогу помітити схожість та розбіжність між відмінками. Наприклад, що деякі слова у знахідному тотожні за формою називному тощо.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.4
Гра «Квіткова галявина»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися