Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дієслово – це частина мови, яка означає дію або стан й відповідає на питання «що робити?» або «що зробити?». Однак, наведені вище питання є характерними лише для однієї форми дієслова – для початкової, тобто для інфінітива. При зміні слова за граматичними ознаками, які властиві даній частині мови, змінюється й питання, на яке воно відповідає. У ході виконання даного завдання дитина тренуватиметься орієнтуватись за питаннями при виборі дієслів, коли мова йде про зміну їх за часом. Час – характерна лише для дієслова граматична категорія, яка передає, коли відбулася названа дія відносно моменту мовлення. Граматика української мови виділяє три головних часи: минулий, що відповідає на питання «що робив?» або «що зробив?»; теперішній, який відповідає на питання «що робить?»; майбутній, яке відповідає на питання «що робитиме?» (в іншій формі «що буде робити?») або «що зробить?». На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься зображення трьох поличок. Кожна підписана своїм питанням. Під поличками міститься кілька вазонів з квітами. На кожному – по одному дієслову. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб перемістити ці вазони на відповідні полички, аби дієслова на них відповідали саме на ті питання, котрі на даних поличках зображено. Для цього необхідно послідовно опрацювати кожне дієслово, по черзі підбираючи для нього одне з наведених питань. При цьому кількість поличок не співпадає з числом горщиків, тож орієнтуватись доведеться лише за словами. Коли школяр роз приділить всі квіти, то пройде на наступний етап. Там на нього чекатимуть не лише нові дієслова, а й інші питання з-поміж тих, на які може відповідати ця частина мови.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.2
Гра «Квітковий магазин»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися