Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ігровий аспект завжди привертає більше уваги дитини, ніж звичайна вправа, де учень працює виключно з мовними одиницями. Це завдання має ще одну родзинку: у ході його виконання школяр буде грати з дитинчатами тварин. На кожному етапі завдання на екрані перед учнем міститься зображення кількох таких дитинчат, які вилуплюються з яєць. Всі вони різні: курча поряд з каченям, черепашеня поряд з крокодильчиком, а маленький качконіс визирає зі шкаралупи поряд зі змійкою. Малеча тварин зображена дійсно у приємному стилі, вони виглядають надзвичайно мило та симпатично, тож працювати з ними – саме задоволення. На шкаралупі кожного яйця знаходиться нове слово. Всі вони різні, але всі відносно короткі. Серед них є як представники самостійних частин мови, так і службові слова. Над дитинчатами тварин міститься галявина – робоча зона. А над нею сформульовано завдання. На кожному етапі воно залишається однаковим – знайти і перенести у потрбіне поле службові слова. Цим і займеться школяр. Він має проаналізувати кожне слово та визначити, до якої великої категорії слів воно належить. Самостійні слова, незалежно від того, малі вони чи великі, завжди мають лексичне та граматичне значення. Службові ж слова не мають цих категорій і використовуються лише разом із самостійними. При цьому між собою різні види слів також істотно відрізняються, однак, саме вміння визначити, чи є надане слово самостійним, чи воно належить до службових, є базовим для учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.7
Гра «Малюки»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися