Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існує декілька видів словників: орфографічний, тлумачний тощо. Всі вони використовуються з різними цілями, але всі водночас мають одну мету – допомогти використовувати мову правильно та ефективно. Звісно, наприклад, на диктанті користуватись словником не можна, але в житті при написанні тексту або просто задля власного розвитку заглядати туди завжди корисно. Це завдання поєднує принципи роботи зі словниками з аудіюванням. На екрані перед дитиною міститься зображення блокноту з двома сторінками. На одній сторінці міститься кілька слів, зображених у стовпчик. Всі вони різні, однак всі обʼєднані тематично. Це можуть бути різні художні жанри або види народних ремесел тощо. Інша сторінка порожня – окрім наявності там активної кнопки. Коли школяр натискає на неї, то чує визначення. Учень має зорієнтуватись та вибрати, визначенням для якого зі слів, наведених поряд, є цей текст. Учень вибирає потрібне слово та переносить його на іншу сторінку, після чого проходить на інший етап до іншого набору слів та нового звукового тексту. Ця вправа – перша у низці завдань, які мають на меті покращити навички учня, присвячені роботі з усним мовленням. Конкретно це завдання, на відміну від звичайного аудіювання, не вимагає переказувати текст, а лише знайти, з яким словом він повʼязується. Надто легкою вправу не назвеш, адже всі варіанти тематично близькі. Це означає, що дитині доведеться докладати певних зусиль для того, щоб впізнати, про що саме йде мова, а відтак ця вправа є корисною для розвитку концентрації та зосередженості. Крім того, оскільки визначення, які надаються тут, стосуються досить цікавих і разом з тим – розповсюджених понять, завдання є корисним й для загального розвитку школяра.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.1
Гра «Не бійся заглядати у словник»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися