Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Писемна та усна форми мови існують водночас, паралельно та взаємопов'язано. Це означає, що будь-яка тема, яку дитина опрацьовувала за допомогою спеціальних вправ, яку вона записувала у свій зошит, має такий самий зміст і в усній мові. У тому числі і тема дієслівних часів. Дана вправа, яка зосереджена на усному мовленні, дає можливість опрацювати цю тему. На екрані перед дитиною міститься зображення багатокомпонентного малюнка, на якому зображено двох персонажів. Кожен з них щось говорить. Його слова знаходяться у діалоговій хмаринці, при чому вони зображені не написаним текстом, а за допомогою активної кнопки. Коли дитина її натискає, то чує речення. Ці речення, які промовляють персонажі, відрізняються перш за все за часом описаних у них подій. Над малюнком міститься формулювання завдання, де вказано, якого з персонажів слід вибрати: того, хто говорить про події минулого, того, хто описує те, що відбувається зараз, або ж того, хто розказує щось про майбутнє. Дитина уважно читає завдання, після чого слухає обидва речення по черзі. Вибравши потрібного героя, дитина проходить на наступний етап вправи, де треба виконати аналогічні дії з іншою парою фраз. Школяр тренуватиметься впізнавати час дієслів на слух. Це дуже важлива навичка для повноцінного спілкування. Ця вправа ефективно ілюструє, що час дієслова вказує на час всього речення. Якщо раніше дитина сприймала час саме як категорію дієслова, яка властива цій частині мови, то тепер школяр розуміє: через неї значення часу розповсюджується на весь текст. А різноманіття речень та малюнків, які змінюються з кожним рівнем, роблять завдання більш цікавим для дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.5
Гра «Подорожуємо в часі»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися