Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Досить популярною є «гра в слова», коли двоє гравців називають по черзі слова так, щоб кожне наступне починалось на останню букву попереднього. Ця вправа, яка також головний наголос робить саме на ігровому аспекті, вельми нагадує цю розвагу. На екрані перед учнем міститься зображення ланцюжка слів. Їх досить багато, і ланцюжок так і кружляє. Стрілочки ж показують напрямок: від якого і до якого слова треба рухатись. А у завданні, формулювання якого знаходиться над робочою зоною, вказано, за яким принципом слід підібрати порядок слів. Наприклад, кожне наступне слово має починатись з останньої літери основи попереднього. Працювати учень має зі словами, що вже є в наявності в ланцюжку, однак, вони там переплутані та знаходяться не на своїх місцях. Дитина аналізує зображення, підходячи до питання пошуку основи і в цілому, й індивідуально водночас. Щоб знайти основу, слід знайти закінчення – морфему, яка до неї не входить. Для цього необхідно слово змінити граматично, наприклад, провідміняти. Цей спосіб пошуку основи є загальним для всіх наданих іменників (вправа пропонує працювати саме з цією частиною мови), однак, далі дитина переходить на більш глибокий рівень сприйняття, шукаючи пари до слів. Поступово, рухаючись від одного слова до іншого, дитина відновлює та продовжує ланцюжок. Простіше за все знайти перше й останнє слова в ньому. Для цього слід знайти дві основи. Основа першого слова починається з літери, на яку жодна не закінчується; основа останнього має такою ж останню літеру. З усіма іншими слід бути уважними, адже вони зберігають двосторонній звʼязок. Коли дитина відтворить ланцюжок правильно, то пройде на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічний алгоритм дій з новими словами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.17
Гра «Продовж ланцюжок»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися