Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує низку завдань, присвячених опрацюванню теми граматичної категорії відмінків в іменниках. Ця тема досить складна, адже дитина має зрозуміти, як морфемний склад слова співвідноситься з відмінком, який з відмінків використовується в тій чи іншій ситуації, а також школяр має запамʼятати питання, на які відповідає кожен з них. Водночас просто «проганяти» купу слів через відмінки – непродуктивно, адже дитина рано чи пізно змучиться. Такі тренувальні вправи корисні в міру, і це завдання – є альтернативою, яка має іншу форму, а тому буде дієвим тренажером для покращення навичок відмінювання і водночас зацікавить дитину завдяки оригінальній формі подачі інформації та ігровій механіці. На екрані перед учнем міститься кілька поштових скриньок. Всі вони підписані певними морфемами, на які закінчуються іменники під час зміни відмінкової форми. Над ними – формулювання завдання. У ньому вказується слово для опрацювання (іменник у називному, тобто початковому відмінку), а також те, на який відмінок його слід перетворити. Дитина подумки підбирає потрібну відмінкову форму та виділяє в ній закінчення. Після цього залишається знайти та виділити ту поштову скриньку, на якій зображено це закінчення слова. Таким чином дитина допомагає персонажу, зображеного поряд з цими скриньками, знайти потрібну для неї. Через наявність цього образу та різноманіття деталей малюнків і розкривається ігровий аспект завдання. Виконання вправи вимагає досить впевненого володіння цим матеріалом. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.5
Гра «Скриньки»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися